Zkušenosti našich zákazníků

Vypůjčená kola byla v perfektním stavu, byli jsme moc spokojeni. Výlet jsme si užili i díky volnému času na vrácení.
S pozdravem.

A.Š., –

Dobrý den, spokojenost maximální vše klaplo dle dohody, žádný problém, kola super seřízená.

P.S., Jihomoravský kraj

Elektrokolo jsem si půjčil z této půjčovny již podruhé, plánuji se do Moravského krasu opět vrátit.

K.J., Moravskoslezský kraj

S manželem jsme uvažovali o koupi elektrokol, zapůjčili jsme si je na jeden den na vyzkoušení a bylo to užasne, byly jsme opravdu spokojeni s ochotou a přístupem tak s koly, moc pěkně jela. Vše v pořádku, doporučuji.

K. N., Jihomoravský kraj

…výborná zkušenost.Jelikož můj syn dal auto do servisu a protože jezdí každý den do Brna do práce a bez auta nemůže být, půjčil si moje auto a tím jsem musela řešit svou situaci a to jak se dopravit do zaměstnání v nedaleké obci. Autobusem by to šlo, avšak hodně ztraceného času. Objevila jsem stránky ekolorent a zaujaly mě. Půjčovna elektrokol – vyřešená cesta do zaměstnání, spojená se zážitkem jízdy na elektrokole. To by nemuselo být špatné.

Elektrokolo jsem si půjčila a předčilo to moje očekávání. Cesta na takovém kole je nádhera. Když chci, tak šlapu bez asistenta (motorku) nebo jej použiji a jedu poměrně rychle, kochám se krajinou a ten pocit, nevím jak jej popsat, prostě ten kdo takové kolo vymyslel, by zasloužil Nobelovu cenu. Opravdu, radost z takové cesty je nepopsatelná. Syn má auto ze servisu zpět a já ještě pořád jezdím na kole.

L. S., Jihomoravský kraj

Tento rok v červenci jsem objevila tuhle stránku s elektrokoly. Hned mě to zaujalo, různě po internetu jsem si o tom více přečetla a také shlídla nějaká videa. Řekla jsem si, že to musím zkusit. Volala jsem majiteli, o všem si pohovořila a domluvila o půjčení na celý den. Majitel byl velmi ochotný a milý.

Projížďka byla pouze po Moravském krase, ale nezapomenutelná. Elektrokolo mi umožnilo nejen se kochat krásnou přírodou ale také i usnadnilo neuvěřitelné kopce kolem. V ten den jsem najela snad více kilometrů, jak za celý svůj život. Pokud mohu tak doporučuji si půjčit kolo určitě na celý den, nejlépe na dva dny 🙂

PS: Určitě se do půjčovny vrátím. S pozdravem, spokojená zákaznice.

J. P., Jihomoravský kraj

S přítelem jsem si půjčila elektrokolo při naší návštěvě Moravského krasu, jeli jsme na výlet k jeskyni Výpustek. Jelikož bylo dispozici pouze jedno elektrokolo (akorát pro mě), tak přítel dostal běžné kolo. Celou cestu jsem si vyloženě užívala velmi pohodlnou a příjemnou jízdu, přítel měl co dělat, aby mi stačil 🙂

Na zpáteční cestě jsem již jednoznačně vedla, po příjezdu zpět do Ostrova jsem se cítila výborně, minimálně unavená, což se nedá říct o mém přítelovi.

Elektrokolo byl pro mě skvělý zážitek, všem vřele doporučuji.

Š. N., Pardubický kraj

Zvažovali jsem s manželkou nákup elektrokola, bylo by pro ni, abychom mohli spolu aktivně jezdit i na delší výlety po okolí. Zapůjčili jsme si elektrokola a vyzkoušeli se projet po Moravském krasu, manželka byla nadšená. Tak jsme u pana Libicha po konzultaci objednali elektrokolo a asi o týden později jej u něj převzali i s instrukcemi k používání. Můžeme doporučit.

D.J., Jihomoravský kraj

Využili jste našich služeb a chcete nás podpořit? Napište nám i vy vaše zkušenosti. Děkujeme!