Ceník a podmínky

Ceník půjčovny elektrokol

Pozn.: pro ceny prodávaných elektrokol nás kontaktujte.

Elektrokolo

1 den
680 Kč
2 dny
1290 Kč
3 dny
1830 Kč
4 dny
2310 Kč
Více dní
dohodou

Všechny uvedené ceny půjčovného jsou konečné. V případě potřeby je možné zajistit několik klasických trekingových kol.

Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy (nabídku) dle §1731 až §1739 zákona č.89/2012Sb., občanského zákoníku, ale o nezávaznou nabídku.

Dárkový poukaz

Pokud chcete věnovat jízdu na elektrokole ať už jako zážitek při projiždcě v nádherné lokalitě Moravského krasu, nebo jen jako testovací jízdu, využijte naše dárkové poukazy.
Dárkový poukaz Vám připravíme přímo na míru podle požadovaného počtu osob a doby výpůjčky pro více informací nás kontaktujte.

Podmínky rezervace a zapůjčení

1. Nájemce může být pouze osoba starší 18 let.

2. Nájemce předloží dva platné doklady tedy platný občanský průkaz (nebo doklad o trvalém pobytu v ČR pro cizince) spolu s jedním z těchto dokladů:
a) platný cestovní pas
b) platný řidičský průkaz

3. Nájemce uhradí půjčovné dle platného ceníku při převzetí elektrokola a to včetně zálohy (jistiny), záloha činí 500 Kč na jedno zapůjčené elektrokolo.

4. V připadě provedení rezervace prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo rezervačního formuláře na stránkách www.ekolorent.cz souhlasí nájemce s podmínkami zapůjčení uvedenými na stránkách www.ekolorent.cz. Po následném potvrzení rezervace ze strany pronajímatele, uhradí nájemce zálohu ve stanovené výši. Pokud bezprostředně po potvrzení rezervace nájemce nesloží zálohu, nejpozději do 3 pracovních dní, vyhrazuje si pronajímatel právo rezervaci zrušit a to bez upozornění pronajímatele. V případě že uhrazení zálohy bylo pronajímatelem nájemci prominuto a nájemce se ve stanovený termín nedostaví k převzetí elektrokol a to bez řádného předchozího telefonického či e-mailového zrušení rezervace, zavazuje se nájemce uhradit vzniklou škodu z půjčovného a to ve výši 500 Kč na jedno rezervované elektrokolo.

5. V případě že nájemce zruší nebo přesune rezervaci méně nežli 5 celých kalendářních dní před stanoveným datem výpůjčky, nemá nájemce nárok na vrácení uhrazené zálohy.

6. K elektrokolu obdrží každý nájemce lankovým cyklozámek, na vyžádání pak cyklistickou helmu Crivit®.

7. Nájemce výpůjčkou bere na vědomí zásady ochrany a pravidla nakládání s osobními údaji dle GDPR

Zabezpečení elektrokola proti krádeži

Zamykání kol proti krádeži na veřejně přístupných místech během zápůjčky. Zdarma ke kolům poskytujeme zámek pro jejich bezpečné uzamčení. Pokud během výpůjčky kola zamykáte na veřejně přístupných místech:

  • zamykejte vždy kolo za rám, nikdy ne za kola či sedátko
  • sloupky dopravních značek mohou být vytaženy z chodníku
  • zvažte zda předmět či konstrukce, ke kterým kolo uzamykáte, jsou dostatečně pevné a nemohou být jednoduše demontovány či odstraněny
  • vyvarujte se uzamykání kol na opuštěných místech po delší dobu, zejména v noci