Prodej elektrokol – naše výhody

Prodáváme elektrokola českých výrobců Leader Fox a AGOGS, zaměřujeme se především na trekingová (cestovní/turistická) elektrokola, která se hodí na běžnou cykloturistiku, zvládnou i menší terén nebo poslouží jako nenáročný prostředek každodenní dopravy.

Pomůžeme a poradíme vám s výběrem kola, rozumíme bateriím (akumulátorům), snažíme se přistupovat k vašim požadavkům na elektrokola co neobjektivněji a individuálně. Chápeme, že na každodenní cestu do obchodu a zpět či na malé projížďky po okolí nepotřebujete elektrokolo za 50 tis. Kč.

Dodáme kompletní výbavu. Elektrokola, která prodáváme, mají vše pro každodenní provoz. Každé naše elektrokolo má přední a zadní světlo, stojánek, zámek zadního kola a lankový cyklozámek délky 150 cm.

Prodáváme elektrokola českých výrobců Leader Fox a AGOGS , zaměřujeme se především na trekingová (cestovní/turistická) elektrokola, která se hodí na běžnou cykloturistiku, zvládnou i menší terén nebo poslouží jako nenáročný prostředek každodenní dopravy.

Některé modely si v naší půjčovně můžete přímo vyzkoušet.

Elektrokola doručujeme přímo k vám ve složeném stavu (připraveno hned k použití), nebo si je můžete vyzvednout přímo u nás, kde vám k vašemu elektrokolu dáme instruktáž, vše předvedeme a přidáme několik rad z praxe.

Pokud máte zájem o elektrokolo a nevyhovuje Vám žádné z nabídky, ať už parametrově, či cenou, můžete nás kontaktovatobčas se naskytne možnost předváděcích kusů elektrokol za nižší, zajímavé ceny.

Zpět na výběr elektrokol